Ochrona danych osobowych

Rejestrując się w Aptece internetowej Pod Słońcem klient wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu prawidłowej realizacji zamówienia.

Administratorem danych osobowych uzyskanych w procesie rejestracji dla celów prowadzenia sprzedaży wysyłkowej za pośrednictwem Apteki internetowej jest Apteka Pod Słońcem A. Pustelnik i wspólnicy Sp.J. z siedzibą w Łodzi przy ul. Narutowicza 6.

Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednak nie podanie tych danych powoduje brak możliwości realizacji zamówienia.

Wszystkie dane przesyłane przez klienta do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku "o ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883).
Dane gromadzone przez Aptekę internetową Pod Słońcem  wykorzystywane są  w celu i zakresie koniecznym do realizacji zamówienia (tj. dla doręczenia klientowi przesyłki oraz dokonania rozliczeń).
Państwa dane osobowe nie są udostępniane firmom i osobom trzecim.

Dane są przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w ww. ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych . Klient ma wgląd do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia.

powrót do strony głównej

Certyfikowany Partner Bio-Profil


© 2011 Apteka Pod Słońcem, ul.Narutowicza 6, 90-135 Łódź